Gabinet Skin Kosmetologia Profesjonalna powstał z miłości do naturalnego piękna.

Piękno to, pozytywna właściwość estetyczna wynikająca z zachowania proporcji, stosowności oraz umiaru. Skin to nie tylko przestrzeń, w której dba się o stan skóry, ale także miejsce, w którym odpoczywa się i regeneruje umysł.

 

mgr kosmetologii Martyna Anuszkiewicz

 

Właścicielka gabinetu, dyplomowany magister kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, kreatorka wyjątkowej atmosfery, pasjonatka kosmetologii. W swojej pracy kieruje się zasadą, iż wszystkie zabiegi muszą być odpowiednio dobrane, aby przynosiły długotrwałe efekty.  Łącząc najnowsze technologie estetyczne z metodami kosmetologicznymi, potrafi stworzyć doskonałe programy do walki z niedoskonałościami i problemami skóry. Nie stawia na niekończącą się listę zabiegów, z których nie wiadomo, co wybrać. Postawiła na kilka dziedzin, które dają spektakularne efekty.  Specjalistka z dziedziny kosmetologii estetycznej i makijażu permanentnego. Fascynuje się zabiegami z użyciem mikronakłuć i eksfoliacji chemicznych, dlatego wprowadziła do gabinetu innowacyjne kosmeceutyki i peelingi marki Dermaquest.

W 2013 roku została absolwentką prestiżowej szkoły Mikropigmentacji Long Time Liner w Monachium. Ukończyła również Akademię Managera Spa & Beauty w Warszawie.  Na co dzień efektywnie łączy pasję z pracą nieustannie poszerzając swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach oraz śledząc najnowsze trendy w kosmetologii oraz medycynie estetycznej.

W swojej pracy ceni delikatność, naturalne piękno i niezwykłe wyczucie estetyczne.

Dba o to, aby klimat i wyposażenie gabinetu pozwoliły się w pełni zrelaksować i odprężyć. Nie wyobraża sobie dnia bez dobrej muzyki, która towarzyszy jej zarówno prywatnie, jak i w trakcie pracy.

ja1.jpg