Gabinet Skin Kosmetologia Profesjonalna powstał z miłości do naturalnego piękna.

Piękno to, pozytywna właściwość estetyczna wynikająca z zachowania proporcji, stosowności oraz umiaru. Skin to nie tylko przestrzeń, w której dba się o stan skóry, ale także miejsce, w którym się relaksuje.

 

mgr kosmetologii Martyna Anuszkiewicz

 

Właścicielka gabinetu, dyplomowany magister kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, kreatorka wyjątkowej atmosfery, pasjonatka kosmetologii. W swojej pracy kieruje się zasadą, iż wszystkie zabiegi muszą być odpowiednio dobrane, aby przynosiły długotrwałe efekty.  Łącząc najnowsze technologie estetyczne z metodami kosmetologicznymi, potrafi stworzyć doskonałe programy do walki z niedoskonałościami skóry. Nie stawia na niekończącą się listę zabiegów, z których nie wiadomo, co wybrać. Postawiła na kilka dziedzin, które dają spektakularne efekty.   Fascynuje się zabiegami z użyciem mikronakłuć i eksfoliacji chemicznych, dlatego wprowadziła do gabinetu innowacyjne kosmeceutyki i peelingi marki Dermaquest.

W 2013 roku została absolwentką prestiżowej szkoły Mikropigmentacji Long Time Liner w Monachium. Ukończyła również Akademię Managera Spa & Beauty w Warszawie. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach.

W swojej pracy ceni delikatność, naturalne piękno i niezwykłe wyczucie estetyczne.

Dba o to, aby klimat i wyposażenie gabinetu pozwoliły się w pełni zrelaksować i odprężyć.

Milena Zajczyk-Fil, dyplomowana kosmetyczka

Założycielka firmy Beauty lab. Milena Zajczyk-Fil,

certyfikowana stylistka rzęs i paznokci, swoje kwalifikacje podnosiła u znanych instruktorów. Jej wyjątkowa dokładność i staranność pozwala wykonywać idealne stylizacje rzęs. Traktuje swoją pracę jako wyzwanie, a w każdy wykonywany zabieg wkłada serce i cząstkę siebie. Najbardziej cieszy się, kiedy spotkania stają się częstsze, bo powroty zadowolonych klientów, to dla niej największa nagroda i satysfakcja, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju. Czas poświęca w 100% klientowi, co sprawia, że wizyta jest dyskretna, relaksująca i wyciszająca. Kosmetyka jest stale rozwijającą się dziedziną, dlatego podjęła studia na kierunku kosmetologii w Szczecinie, aby podnieść swoje kwalifikacje. Wolny czas spędza aktywnie w towarzystwie przyjaciół i rodziny.

m-poziom.JPG
milena_edited.png